Ansatte ved OTTS AS

Vakttelefon tipp:    917 60 604         Vakttelefon asfalt:   917 60 603

Spesialtransport:  917 60 602          Linjetrafikk:             917 60 605

Sentralbord: +47 48 100 800


 

Geir P Heen

Daglig leder

Mobil: 982 45 937
geir@otts-as.no

Laila Rognli

Økonomisjef

Mobil: 473 02 405
laila.rognli@otts-as.no

Dan Horghagen

Leder Kran, Tipp og Anlegg

Mobil:   917 60 610
dan.horghagen@otts-as.no

Ronald Sylte

Befrakter asfalt/tipp

Vakttelefon asfalt: 917 60 603

Vakttelefon tipp:    917 60 604

ronald.sylte@otts-as.no

Alf Lønvik

Befrakter Tipp/Asfalt

Vakttelefon tipp: 917 60 604

Vakttelefon asfalt: 917 60 603

e-post

Raymond Hasli

Befrakter Kran/bygg

Kran og spesialtransport: 917 60 602

e-post: raymond.hasli@otts-as.no

Mobil: 917 60 624

 

Morten Holdahl

Befrakter Spesialtransport/ Kran

Kran og spesialtransport: 917 60 602

e-post: morten.holdahl@otts-as.no 

Mobil: 917 60 611

Kjell Morten Tillerbakk

Befrakter Spesialtransport/ Kran

Kran og spesialtransport: 917 60 602

e-post: kjell.tillerbakk@otts-as.no

Mobil: 917 60 616

Anita Aune

Kontormedarbeider og befrakter kran/spesialtransport
Sentralbord: 48 100 800

kran og spesialtransport: 917 60 602

e-pst: anita.aune@otts-as.no

Mobil: 982 29 066

Jarle Bjørvik

Befrakter Langtransport

Langtransport: 917 60 605

Mobil:   917 60 625
jarle.bjorvik@otts-as.no

Silje Annette Grande

Befrakter Distribusjon

Mobil: 48 26 86 69

silje.annette.grande@otts-as.no

 

Frank Kåre Vangen

Terminalansvarlig PIR II

Mobil: 917 60 626
epost

Håkon Megård

Terminal PIR II

PIR II

Mobil: 917 60 614

hakon.megard@otts-as.no
 

Ingunn Almli

Kontor- og regnskapsmedarbeider

Distribisjon

Telefon: 48 100 800

epost

Aud-Marit Olsen

Kontormedarbeider distribusjon og linjetrafikk

Distribusjon og linje

Mobil:   917 60 621
 

aud.marit.olsen@otts-as.no

Wenche Ratdal

Kontor- og regnskapsmedarbeider
Telefon: 48 100 800

wenche.ratdal@otts-as.no

Hilde Solheim

Regnskapskonsulent - backoffice asfalt
Telefon: 48 100 800

hilde.solheim@otts-as.no